Aleš Brichta: Hrozí mu, že oslepne

Varování lékařů

Kvůli handicapu léta nesundává tmavé brýle.

Je to už 40 let, co zpěvák ALEŠ BRICHTA (57) přišel při autonehodě o levé oko. Jenže teď začíná mít problémy i s tím pravým, a dokonce se zdá, že oslepne úplně. Problémy s viděním se totiž za posledního půl roku zhoršily natolik, že při koncertech musí zpěváka na pódium doprovázet manželka! A co je vlastně příčinou?

„Nedávné vyšetření ukázalo, že na vině je postupující šedý zákal, což je pro člověka, který vidí jen na jedno oko, tristní situace,“ postěžoval si zpěvák. Lékaři mu proto doporučili, aby na nic nečekal a co nejdříve podstoupil operaci. Ta je sice riskantní, ale mohla by mu oko zachránit. Zpěvák se však rozhodl, že odborníky neposlechne.

„Nechtěl jsem rušit velké množství nasmlouvaných koncertů a zklamat fanoušky, proto jsem se rozhodl to nějak přežít do konce roku a operaci absolvovat až těsně po Novém roce,“ prohlásil lídr skupiny Arakain. Otázkou je, zda mu jde opravdu o blaho fanoušků, nebo by přišel o velké peníze.

Také vás může zajímat ...

Možná si neuvědomuje, že by se jeho zrak do té doby mohl zhoršit natolik, že mu pak operace už nebude nic platná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...