Aleš Cibulka nechce jít makat

Zvykl si na nicnedělání

Aleši Cibulkovi se období bez práce zalíbilo.

Vypadá to, že moderátor ALEŠ CIBULKA (39) neví, co chce. Nejprve si stěžoval na nedostatek práce, pak jí najednou bylo až moc, že si musel vzít dlouhé volno, a teď to vypadá, že je sice zpátky ve formě, ale pracovat se mu zrovna dvakrát nechce.

Na začátku letošního roku si pracovně náročné období vybralo svou daň a Aleš zkolaboval. Přestože se mu nechtělo z televize úplně odcházet, nakonec ne měl na vybranou, a tak si vzal volno, aby mohl relaxovat a dát se zase do pořádku. Jenže od té doby uplynulo už několik měsíců a moderátor dělá mrtvého brouka.

Teď se konečně ukázal ve společnosti a všichni přítomní si nemohli nevšimnout, jak skvěle vypadá. Opálený a s úsměvem na tváři prohlašoval, že pracovní nabídky sice přicházejí, on ale ještě není připravený naskočit zpátky do hektického života.

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že se mu to nicnedělání nějak zalíbilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...