Aleš Háma: Jdou od sebe?

O vše se stará jen jeho žena

Celou rodinu má na starost manželka

Má tolik pracovních povinností, že mu nezbývá skoro žádný čas na svou rodinu. Navíc teď, když dělá ALEŠ HÁMA (44) porotce v televizní soutěži Tvoje tvář má známý hlas a do toho zkouší novou divadelní hru, chodí domů jen kvůli přespání. Alespoň to tvrdí jeho přátelé.

Doma často nebývá

Jeho manželka GÁBINA (42) a děti JÁCHYM (16) a MIKULÁŠ (9) se tak prý musejí smířit s tím, že se hlava rodiny ujme svých manželských a otcovských povinností, jen když na to má čas. „Když je chvíle, snažím se dohlížet alespoň na mladšího syna, ten starší už ty školní povinnosti zvládá sám,“ říká Háma. Celou domácnost tak musí obstarávat jeho žena. Té to prý nevadí.

Ovšem jak dlouho bude ochotně zastávat roli matky i otce, než ji to přestane bavit?

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...