Aleš Háma: Rozbil si kvůli kariéře manželství?

Aleš Háma a manželka Gábina

Moderátor a herec ALEŠ HÁMA (45) má dobře rozjetou kariéru. Hraje v divadle, vystupuje v muzikálech, moderuje a přestože je na vrcholu sil, jeho zdraví už se ozvalo. A také mu už jednou hrozil rozvod.

Aleš Háma (45) si na nedostatek práce opravdu nemůže stěžovat. V životě vystřídal celou řadu profesí, pracoval jako kuchař, portýr, řidič nebo školník, jeden čas rozvážel noviny. Poznával tak různé lidi a prostředí, což se mu později jako herci mnohokrát hodilo.

Také vás může zajímat ...

ZRADIL HO ŽALUDEK

Když se pak konečně „našel“ a jeho umělecká kariéra se dostala do obrátek, rozjel se na plný plyn. V poslední době byl na roztrhání a začaly mu hrozit nejen zdravotní problémy, ale i ty rodinné. Muzikály letos střídala vystoupení s kapelou, ty zase divadlo nebo natáčení v televizi, až začal pociťovat děsivou únavu a na těle mu vyskákaly záhadné červené skvrny.

Absolvoval všechna možná vyšetření a závěr byl nemilosrdný – žaludeční vřed.

A sotva se mohl začít léčit, přidala se další komplikace, zánět dvanácterníku. Zdraví Hámovi selhalo, když byl v plné práci, takže ji nakonec musel začít postupně omezovat. Podle jeho slov se s bolavým srdcem rozloučil s rolí doktora Watsona v muzikálu Legenda jménem Holmes, který uvádí Hudební divadlo v Karlíně.

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas ještě stihl odmoderovat, ale jako zpěvák už by ji nezvládl.

NEDOKÁZAL VČAS PŘIBRZDIT?

Když ve Tváři zpíval, reálně mu hrozil rozvod. Každou volnou chvíli doma věnoval učení textů, trénoval zpěv a s kolegy komunikoval i u večeře. Jeho žena musela projevit obrovské pochopení a toleranci, protože takový kolotoč snášela non-stop tři měsíce.

A podle jeho nejbližších přátel není jisté, jestli se krizi podařilo úplně zažehnat, protože i když teď Háma zvolnil pracovní tempo a víc odpočívá, tráví prý zase nápadně dlouhé chvíle ve své „trucovně“. Je to pokojík, kde schraňuje poklady z klukovských let a z mládí a uchyluje se do něj, když si chce odpočinout. Potřebuje si snad oddechnout i od své manželky Gabriely (45)?

Nebo už jeho pracovní tempo jejich vztah nenávratně poškodilo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama