Alice Bendová (43) Nají se někdy dosyta?

Hladoví a týrá samu sebe. Jako by se snad neměla dost ráda. Krásná zelenooká herečka Alice Bendová (43) odjakživa milovala dobré, leč kalorické jídlo. Utloukla by se po bagetce s máslem a s italským salámem, ale v posledních letech nastolila tak přísný režim, že si tuto pochoutku zřejmě už nikdy nedopřeje.

Po páté hodině si nevezme ani sousto. A pořídila si domů mašinku, na které si čtyřikrát týdně půl hodiny protahuje tělo. To ale není vše. Alice se rozhodla nespoléhat jen na svou vůli a navštívila speciální salon, kde jí provedli liposukci neboli odsátí tuku zmražením, bez vpichu jehliček.

Stálo ji to sice zhruba deset tisíc za jednu partii, ale nelituje. Zhubla o neuvěřitelných dvacet kilogramů. Nyní se tedy pyšní krásně štíhlou postavou, ale za jakou cenu? Odborníci doporučují ženám, které jsou na sebe takto neúměrně přísné, aby se alespoň čas od času odměnily nějakou dobrotou, bez které kdysi nedokázaly žít.

Také vás může zajímat ...

To znamená kouskem čokolády, pikantní porcí kuřete z rychlého občerstvení a tak podobně. Jenže Alice dobře ví, že má sklony k nadváze, a tak se prostě už nikdy dostatečně nenají. Sama se tak rozhodla. Uvědomuje si, že to může vést k záchvatům nervozity, ba i k depresím?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...