Alice Bendová: Baví ji točit erotiku

Ráda se ukazuje nahá

To, co většinu hereček doslova děsí a kvůli čemu před natáčením mnohdy několik nocí nespí, je pro ALICI BENDOVOU (43) doslova požitek. Herečka v nedávném rozhovoru přiznala, že si erotické scény přímo užívá. Na požádání klidně poskytne i lekci postelových scén. A že v nich má Bendová praxi!

Vždyť její první nezapomenutelnou erotickou scénou byla role svůdné Jugoslávky Mirjany ve filmu Báječná léta pod psa. A nebyla ani zdaleka jediná. Další si Alice zahrála například ve filmu Kajínek, kde už ale nešlo o něžnou erotiku, nýbrž o tvrdou sexuální scénu. Role v úspěšném snímku o známém českém vězni sice byla malá, ale divákům opět utkvěla v paměti.

A vnadná herečka přiznává, že jí postelové scény před kamerou nedělají žádné problémy, naopak.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...