Alice Bendová: Doma mluvíme sprostě

Velice svobodomyslnou matkou je idol všech mužů, přitažlivá tmavovláska Alice Bendová (44). Především je o ní známo, že děti jsou u ní na prvním místě a vše ostatní, včetně charismatických mužů i pracovních nabídek, je až na druhých, třetích a čtvrtých pozicích.

Vzorná maminka Bendová si zakládá také na své až nevšední upřímnosti, která v jiných domácnostech asi není zdaleka tak obvyklá. Například co se týká neslušných slov, je moderátorka až překvapivě tolerantní.

Také vás může zajímat ...

V domácnosti se běžně používají dva populární ostré výrazy, které Bendová toleruje dokonce i dětem. Prozradila také, že večerní rituál u nich probíhá tak, že děti chodí uspávat každé zvlášť a před spaním se povídá.

Vašík (10) má dovoleno mámě povědět, jaká sprostá slova ten den ve škole zaslechl, zasmějí se tomu a maminka mu pak vysvětlí, co ten či onen výraz vlastně znamená. Chlapeček jej už pak, domnívá se máma, nepoužívá, ale ví, co značí, což je podle Bendové důležité.

Jak vidno, dětem je moderátorka spíš rovnocennou kamarádkou než přísnou mámou. Poctivě zodpovídá i choulostivé otázky týkající se intimních hrátek mezi muži a ženami. Dcera Alice (7) se neptá, je zdrženlivější, zato syn Vašík chce vědět úplně všechno.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...