Alice Bendová: Kdo doma poroučí, Alice, nebo Topol?

Novou hvězdou seriálu Slunečná je temperamentní Alice Bendová. Málokdo dokáže zahrát nelítostnou saň tak přesvědčivě jako Alice.

Jenomže její role ve Slunečné je prozatím obestřena tajemstvím. Je to taková záhada, že dokonce ani sama herečka nedokáže svou roli přesně popsat. „Popravdě zatím ještě nevím, jakým směrem se má postava bude ubírat.

Také vás může zajímat ...

Doufám, že se tam objeví nějaká zápletka, abych mohla být aspoň trochu negativní. Dokonce jsem o to už žádala i tvůrce – aby z mé postavy udělali pořádnou potvoru,“ směje se atraktivní tmavovláska. Energie z ní přímo srší.

Je tudíž těžké uvěřit, že je v reálném životě mírná jako andělíček, což sama o sobě šíří. Zhlédla se snad Alice před kamerou v ženách-generálech proto, že vlastně svým způsobem hraje sebe? Je poměrně jednoduché si představit, jak Alice poroučí a její partner Michal Topol (34) ji poslouchá na slovo.

Navíc je o dost mladší, i to by nahrávalo vizi, že udělá, co mu přítelkyně a velitelka nařídí. Je také velmi pravděpodobné, že se Topolovi nezamlouvá hereččino tak časté svlékání před kamerou, ba ani fotografie, na nichž se ukazuje s povážlivými dekolty. Jenomže může si dovolit bouchnout doma do stolu a po chlapsku zařvat: „A dost?“ Spíš asi ne…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...