Alice Bendová: Kdy zas někoho zfackuje?

Vjedou si do vlasů? Není to vyloučeno. Jak Kateřina Kristelová (38), tak Alice Bendová (44) jsou temperamentní a energické ženy. Blondýnka Kristelová byla donedávna tváří pořadu Paparazzi.

Jenže pak se vyrojily zprávy o jejím vyhazovu z televize Barrandov. I když později vedení uvedlo, že hodlá s Kateřinou i nadále spolupracovat, pořad už jí nevrátili. Nahradila ji v něm herečka a moderátorka Alice Bendová (44).

Také vás může zajímat ...

Jaké mají teď krásky mezi sebou vztahy? Velmi pravděpodobně napjaté, ale odmítají to přiznat. Sexbomba Bendová skálopevně tvrdí, že nic ani vzdáleně podobného řevnivosti necítí. Nechala se slyšet, že je ráda, že byl pořad nabídnut právě jí.

Kačka by podle Alice udělala to samé. Herečka, která se pyšní bujným silikonovým poprsím, pak také odmítla jakékoli dohady o tom, že by ní a Kateřinou došlo na veřejnosti ke konfliktu. Údajně se znají docela dobře a nemají mezi sebou jediný problém.

Ale kdo by tomu věřil? Nedávno se Alice Bendová svěřila, že si jednou připadala tak zoufale, že dala facku své sokyni v lásce. Snad ji omlouvá, že jí bylo pouhých dvacet let. Vzpomíná na to nerada a má pocit, že tím to celé prohrála.

Jenomže kdoví, co se přihodí, až zas dostane pořádný vztek. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...