Alice Bendová: Kvůli psům utrácí

Mnoho lidí je schopno za své milované zvířecí mazlíčky utratit pořádný balík. Patří k nim také herečka ALICE BENDOVÁ (44), která se ovšem musí kvůli svým třem psům ohánět mnohem více, než je zdrávo! Nejenže utrácí mnoho peněz za jídlo a péči o ně, dokonce jim pořídila velkou sedací soupravu a obrovské rodinné auto!

„Vozíme hodně lidí i psů,“ vysvětlila Bendová.

Také vás může zajímat ...

Celá rodina trpí

Bendová si sice své chlupaté mazlíčky velmi hýčká, ale ani ona si nedokáže odepřít časté dovolené v zahraničí, kam si je ale nemůže vzít se sebou. Tím pádem zaměstnává hlídáním všechny členy rodiny, kterým tak narušuje časový harmonogram.

„Máme chůvičky, moji maminku a partnerovy rodiče. Ti nám hodně pomohli a hlídali. Neumím si představit dát psy do psího hotelu,“ dodala herečka.

Bude je muset dát pryč?

Otázkou času ovšem je, kdy se bude Bendová muset rozhodnout. Na milovaných Kanárských ostrovech si totiž přednedávnem koupila luxusní apartmán, takže to vypadá, že tam budou s partnerem MICHALEM TOPOLEM (32) trávit stále více času. Rodině tak možná brzo dojde trpělivost s hlídáním „chlupáčů“ a doma bude muset padnout razantní rozhodnutí, co dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...