Alice Bendová: Neplní partnerské povinnosti?

Ráda se na sociálních sítích poodhalí cizím lidem, doma to ovšem taková sláva nebude. Herečka ALICE BENDOVÁ (44) se sice veřejně pochlubila tím, jak si ji partner MICHAL TOPOL (32) hýčká, ona mu to ale příliš nevrací.

Zatímco on se může přetrhnout a připravuje jí v kuchyni všelijaké speciality, aby si pochutnala, až přijde domů, ona na něj večer ani nepočká a usne na gauči! Žádné romantické poděkování se tak nekoná.

Má moc práce

Jako pracující matka si však sama přidělává mnoho dalších starostí, které jí zabírají volný čas, jenž by měla trávit se svým partnerem. „Já teď jedu domu, dám si oběd a rychle pro děti. Pak na parkour a na gymnastiku a večer s vyplazeným jazykem domů. Udělat úkoly, večeři, vykoupat a spát!“ popsala fanouškům na sociální síti svůj denní režim.

Žádná rodinná pohoda

A když už si najde nějaký ten volný čas, stejně si ho společně v domácí pohodě neužijí. Bendová totiž miluje cestování, a tak každou chvilku bez práce využívá k tomu, aby vycestovali někam na dovolenou.

Aby Topol nezačal mít tohoto hektického uspěchaného života brzy dost a neposlal ji k vodě. Chtělo by to opatrnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...