Alice Bendová: Ostrý výpad proti Pizingerové?

Stojí nohama pevně na zemi, je vzornou maminkou Alice (10) a Václava (13), vydělává v seriálech slušné peníze, a kromě toho, že občas na fotografiích ukáže hrudník v titěrných plavkách, nedělá žádné skandály.

Po rozvodu žije léta stále s týmž mužem, Michalem Topolem (34), který je o dvanáct let mladší, ale to je v dnešní době, zvlášť u celebrit, častá móda. Tato energická žena prokázala hodně kuráže v milostných scénách před kamerou, zvlášť ta ve filmu Kajínek byla nezapomenutelná, ale odvahu k eventuálnímu pozdnímu těhotenství nesebrala. „V posledních letech mě to párkrát napadlo, samozřejmě.

Také vás může zajímat ...

Jenže co si budeme povídat, je to riziková záležitost. Zároveň to může – nemusí, ale může, být nezodpovědné vůči tomu tvorečkovi, kterému pak bude deset a mně šedesát,“ prohlásila Alice Bendová. Je to snad narážka na těhotenství Venduly Pizingerové (48)? „Chci ale zdůraznit, že to neodsuzuji, protože kdyby se to stalo, tak si miminko rozhodně nechám.

Nikoho bych si za to netroufla kritizovat,“ uvádí vše na pravou míru Alice. Podle jejího názoru je těhotenství náročné i v pětadvaceti nebo ve třiceti, natož v bezmála padesáti letech. Sama se v tomto období trápila, bylo jí pořád špatně a po porodu přišly deprese.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...