Alice Bendová: Pod kudlu kvůli mladšími příteli?

Ačkoli herečka Alice Bendová (42) vytrvale popírá zkrášlovací operace, i když se říká, že jich už absolvovala habaděj, je jasné, že se říznutí do těla neleká.

Nedávno kvůli svému o dvanáct let mladšímu příteli Michalu Topolovi (28), absolvovala bolestivý zákrok, který se používá při léčbě křečových žil. „Měla jsem na noze shluk žilek, všichni se mě pořád ptali, jestli mám modřinu, tak jsem si to nechala odstranit,“ řekla herečka. Jehlou jí byl do žilek vstříknut roztok, díky němuž žilky zmizely.

Zákrok byl prý dosti bolestivý, ale, jak Alice řekla, má za sebou už dva porody a proti nim bylo tohle prý úplné pošimrání. Herečka si už před časem nechala nastříkat do podpaží a do čela botox a vyoperovat z krku tukovou bulku.

Také vás může zajímat ...

Co přizná dál?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...