Alice Bendová: Proč se styděla za nohy?

Kvůli vzhledu se kupodivu trápívají i ženy považované za velice atraktivní. Proč se například kráska jako Alice Bendová (42) styděla celá léta za dolní končetiny? Vadily jí totiž nevzhledné metličkové žíly.

Jedná se o nafialovělé či modročervené nepřehlédnutelné žilky nacházející se nejčastěji na zevních stranách stehen a bérců. A to není jen kosmetický problém. Takzvané metličky doprovázejí i nepříjemné pocity, jakými jsou pocit tíhy, napětí či bolest nohou.

Herečka je ovšem zvyklá řešit podobné problémy radikálně. Patří mezi celebrity, které se nestydí za to, že se nechávají zkrášlovat nejrůznějšími zákroky plastické chirurgie. Alice se bez váhání o svá tajemství podělí, takže je známo, že si pod kůži nechává aplikovat botox, podstoupila liposukci břicha, má zvýrazněné kontury rtů.

A co se zmíněných nohou týká, podstoupila takzvanou sklerotizaci žil. Problém, který ji trápil tolik let, zmizel během několika vteřin, a herečka tak může nohy předvádět v plné parádě. Pravda, není už nejmladší, ale vypadá stále báječně.

Také vás může zajímat ...

Až přijde léto, bez obav se může oblékat do kratičkých sukní. Aspoň bude vedle svého o úctyhodných dvanáct let mladšího partnera vypadat v odvážné minisukni mladě. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...