Alice Bendová se nebojí říct to nahlas

Má velké sebevědomí

Půvabné brunetce ALICI BENDOVÉ (43) sebevědomí rozhodně nechybí. Bezesporu je herečka atraktivní žena s ideální postavou, na kterou si může dovolit vzít snad i pytel od brambor a vždycky jí to bude slušet, přesto by možná měla být v posuzování své osoby trochu zdrženlivější a nechat tyto soudy ostatním.

V jednom z dílů Top Star magazínu totiž Alice dostala za úkol ohodnotit čtyři umělce, kteří jsou nyní v kurzu. U jednoho z nich Bendová komentovala, že má u ní velké plus, že v jednom ze svých videoklipů pobíhá v kloboučku. „To je velký plus. Prostě sluší,“ okomentovala to Alice, která ale rázem veškerou chválu strhla na sebe. „Mně sluší taky.

Mně teda sluší hodně věcí, ale speciálně klobouk, ten mi sluší dost,“ nebála se veřejně pochválit.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...