Alice radí všem ženám, jak na chlapy! Proč už jí nestačí její koloušek?

Doma má třicátníka. Přesto by si dala líbit i zkušeného šedesátníka! Co má nenasytná Alice za lubem?

Sexy herečka a moderátorka Alice Bendová (44) se netají tím, jak je na tom se svými osudovými muži. Teď na sebe prozradila, jací chlapíci se jí nejvíc líbí, proč je pro ni ložnice nejdůležitějším místem domácnosti, a dokonce také doporučuje ostatním ženám, jak na lásku. Nechystá snad herečka nějakou převratnou životní změnu?

P ůsobí jako pořádná dračice! A že je taková i v soukromí, momentálně herečka Alice Bendová (44) dokazuje svými soudy o mužích. Změnilo se snad v jejím milostném životě něco? Donedávna se ještě ukazovala na všech snímcích se svým přítelem Michalem Topolem (32), který je o celých dvanáct let mladší než ona sama.

Také vás může zajímat ...

Je sice pravda, že co se její postavy a dlouhých nohou týká, může si přesně takového kolouška s klidným srdcem i po dvou dětech dovolit. To si dokazovala i mezi krasavci ze soutěže Muž roku, kam měla nedávno tu čest zavítat a kochat se pohledem na mladá mužná svalnatá těla. Jak se jí všichni líbili? „Byli na mě všichni až moc upravení. Mám radši muže trošku přírodnější,“ rozpovídala se.

A odhalila dokonce hned něco i na svého miláčka. „Můj muž přírodnější je. Má prošedivělé vlasy, je vousatý… To ho odlišuje,“ pyšní se herečka. Možná Michal dohání věkový rozdíl.

Má tak vlastně takového muže dva v jednom.

Její prošedivělý partner klame tělem.

Přitahuje jen podivíny?

Alice totiž touží po třicátníkovi a klidně i šedesátníkovi naráz. „Kdybych byla ve fázi hledání, tak bych se po kráse rozhodně neohlížela. Zajímalo by mě, jaký ten člověk je. A nevadilo by, jestli je mu třicet, padesát, nebo šedesát,“ potvrdila svoje choutky. Je patrné, že o muže ve svém životě nikdy nouzi neměla. Co je ale jiný problém, je, že se na ni odjakživa lepí podivné typy.

„Oslovují mě samí „divnolidé“ a úchylové.

Vždycky si na mě zasedne nějaký takový, který nemá absolutně pojem o tom, kam až může zajít,“ popisuje Alice individua, které rozhodně nenaplňují její představu muže snů.

Společných fotek není nikdy dost. Je to muž jejích snů?

Chlap musí ženské především vonět!

To ji dohnalo k tomu, že šla několikrát za svůj život i na schůzku z lítosti. Jenže právě tenhle zájem si leckdo vyložil jinak, což se jí děje dodnes. Může tak děkovat bohu, že má doma Michala. Do své ložnice by totiž nepustila jen tak někoho. Ložnice pro ni vždy byla, je a bude nejdůležitějším místem, kde se zamilovaný pár potkává a má čas jen pro sebe.

A Alice moc dobře ví, že když bude chtít někoho nového, bude ho případně muset oslovit sama. Potíž je v tom, že právě to jí přijde nejvíc trapné, protože muž má být podle ní lovec. A k tomu jí navíc musí hlavně příjemně vonět! Díky tomu ale bohužel narazila v životě i na chlapy, kteří za to nestáli. „Musíte si s muži povídat, zjišťovat, co jsou zač a také je očichat. Ženy mají dobrý nos.

Bohužel mě kdysi přes něj asi něco praštilo, co bylo šílený. My ženy prostě občas potkáváme voly a ten vůl mi pokaždé bohužel voněl,“ komentuje se smíchem Alice. To samé se snaží vštípit také své malé divošce, teprve osmileté dcerce Aličce (8). „Snažím se v ní pěstovat, že je hrozně hezké, když ženu dobývají muži.

Ne obráceně,“ za což vlastně ženy musí být vděčné, protože jinak jsou podle Alice na rozdíl od ní velmi líní. Sama se musí vypořádat s velkými bolestmi hlavně během svého milovaného běhání, které ji dohnalo k dopingu. A aby toho nebylo málo, doporučuje takový postup i dál na své sociální síti. Například své kolegyni a kamarádce Evě Holubové (59). „Mám obě kolena odoperovaná.

Ale běh je svoboda! Zkus brát něco podpůrného na klouby.

Já mám něco pro koně a je to super,“ rozpovídala se.

Denně bojuje s velkými bolestmi

Pohyb je ale asi jedna z mála věcí, které ji drží v pohodě. Dokáže se totiž pořádně rozparádit. Zvlášť v momentech, kdy musí krotit svoje zoufalství nebo nervové vypětí. „Každá z nás je někdy zoufalá. Jakmile se něco takového u mě skutečně dostaví, situaci bohužel ne- umím vůbec řešit. To si pak koušu nehty, rvu si záděry do krve a často ještě brečím,“ sype si popel na hlavu.

Nejhorší je, že tyhle stavy na ni přijdou ve chvíli, kdy má být hlavně před svými dětmi velmi silná a naprosto vyrovnaná. Jako třeba při nebezpečných turbulencích za letu v letadle.

Zdá se, že její potomky čeká opravdu hodně náročné léto.

Ukazovat se rozhodně nestydí!

Proč fotí vyzývavé sexy fotky na dovolené?

Do teplých krajin nebo do hor se Alice chystá během léta hned několikrát. A bere s sebou jenom svého přítele a dvě děti, Aličku (8) a Vašíka (11). S nikým jiným si totiž povalování na pláži nebo túry po horách dopřát nechce. Proč někdy nevyrazí třeba se svými kolegy z práce? „Nedokážu si představit, že bych někdy něco takového zažila na vlastní kůži.

Přijde mi to dost komické,“ nechala se slyšet. Může to být tím, že má letos za sebou už tři filmové premiéry a na další čas strávený s kolegy už nemá náladu. Možná ale s Alicí nikdo jet nechce. Tedy kromě jejích dětí, kteří ale jezdí povinně. Je i pravda, že před kamarády z práce by jen horko těžko mohla ukazovat svůj naditý dekolt na fotkách a umisťovat je na sociální sítě.

Ať už to je, jak chce, pravidelná dovolená na ostrově Tenerife na Kanárských ostrovech bude letos opět v původní čtyřčlenné sestavě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...