Alkohol, satanismus i pokus o sebevraždu

Hvězda nového primáckého seriálu Slunečná Lukáš Langmajer (39) ztvárňuje většinou komediální role. Málokdo by ale odhadl, že jeho život byl tak trochu procházka peklem a veselohru rozhodně nepřipomínal.

Stejně jako jeho bratr Jiří (53) i Lukáš o svém soukromí nerad mluví. Teď se ale oba bratři přiznali k psychickým problémům, a Lukáš v rozhovoru dokonce prozradil i satanské období. To už je naštěstí pryč.

Také vás může zajímat ...

„Nepiju, protože to neumím,“ přiznal se Lukáš s tím, že kdyby holdoval dál alkoholu, jeho žena Lucie (32) by od něj nejspíš odešla a vzala s sebou i jejich děti, syna Mikuláše (7) a dceru Magdalénu Marii (2).

Naštěstí ho láska k rodině dokázala zabrzdit a Lukáš teď hraje a pracuje jako o život, takže nemá čas na blbosti. I když mu práce ubylo, Slunečná se naštěstí točí stále. Bez ní by se mohl dostat i do finančních problémů a právě ty dříve neúspěšně řešil pitím. Bez práce by tedy mohl začít jančit a bůh ví, jak by to dopadlo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...