Andělské čarování

Nebeští poslové nad námi drží svou ochrannou ruku a dokážou nám pomoci, pokud si o pomoc umíme říct. Víte, který den v týdnu má nejsilnější energii lásky? O co všechno můžete své strážce požádat? A jakým způsobem můžete anděly přivolat?

Pondělí

Také vás může zajímat ...

Vše se točí okolo energie Luny

V tento den je dobré zabývat se vším, co souvisí s rodinnými záležitostmi, dětmi, emocemi a také úspěchem v duchovním postupu. Je možné také požádat anděly o pomoc při hledání ztracených věcí.

Na pomoc: Můžete zavolat archanděla Gabriela nebo vládce pondělí a krále andělů větru, jehož jméno je Arcan. Pro rituální kouzla je vhodné zavolat anděla Abuzahara. Patří sem také andělé Zachariel či Ofaniel.

Vůně: jasmín, citron, lilie, meloun, santalové dřevo, leknín

Barvy: modrá, stříbrná a bílá. Pro kouzla se svíčkami jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy nevolat anděly: Nevhodný čas je, když je Měsíc v Kozorohu a Štíru.

Úterý

Vhodné pro řešení finančních záležitostí

Nákup, prodej, to vše se vyplatí řešit právě v úterý. V tento den můžete také pracovat na své nezávislosti, odvaze, energii, odhodlání, soběstačnosti a splnění tužeb.

Na pomoc: Zavolejte archanděla Uriela a Camelluse. Pomáhají vám dodat velkou sílu a vytrvalost, když potřebujete riskovat, soutěžit a do-sáhnout svých cílů.

Vůně: čerstvá bazalka, černá káva, koriandr a zázvor

Barvy: červená, růžová, vínová a odstíny těchto barev

Kdy nevolat anděly: Nevhodný čas je v době, kdy je Měsíc v Raku, Vahách nebo ve Vodnáři.

Středa

Skvělý den pro tvoření a komunikaci

Je to ideální čas pro intelektuální seberozvoj. Skvělý den pro inspiraci novinářů, spisovatelů, pro obchodování, podpisy smluv či návštěvy přátel. Ve středu je nejlepší rozvíjet veškeré duševní činnosti a tvořivost. Můžete se pustit s úspěchem do malování obrazů, vyřezávání sošek či psaní knih.

Na pomoc: Můžete povolat Rafaela, Miela a Seraphila, aby vám pomohli. Jsou to strážci planety Merkur.

Vůně: bergamot, šalvěj, eukalyptus, levandule, mentol

Barvy: oranžová, fialová, světle modrá, stříbrná

Kdy nevolat anděly: Je to nevhodné v době, kdy je Měsíc ve Střelci, Rybách, Lvovi nebo v Býku.

Čtvrtek

Ideální pro hojnost a nové začátky

Také pro samostatnou výdělečnou činnost, výzkum, studium, cestování, společenská shromáždění, charitativní akce. Můžete pracovat na bohatství, respektu, inspiraci.

Na pomoc: Můžete povolat Sachiela – anděla čtvrtku. Prosperita, finanční růst a realizace nových projektů a obchodů jsou pod záštitou tohoto dne.

Vůně: klín, med, yzop, muškát, šalvěj, hvězda anýzu

Barvy: Pro rituály se získáním hojnosti jsou nejvhodnější purpurová a královská modrá. Zelená je vhodná pro řešení finančních problémů.

Kdy nevolat anděly: Když je Měsíc v Kozorohu, Štíru či Blížencích

Pátek

Nejsilnější energie lásky a harmonie

Je to den mezilidských vztahů, uměleckých děl, malby, hudby, ručních řemesel a blízkých setkání. V pátek můžete s úspěchem pracovat na rozvíjení lásky v partnerství.

Na pomoc: Povolejte Rachiela, Sachiela, Uriela, Anaela, Hagiela, ale také Rafaela. Budou rádi, že vám mohou pomoci se vším, co souvisí s láskou, harmonií a krásou.

Vůně: jablko, heřmánek, růže, vanilka, ylang-ylang, gardénie, pelargonie, kardamom, tymián

Barvy: smaragdově zelená (také odstíny zelené) a růžová. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy nevolat anděly: Když je Měsíc v Beranu, Štíru, Lvu nebo Panně

Sobota

Zaměřte se na svůj domov a rodinu

Projděte v sobotu celý svůj domov a užijte si krásný den s rodinou. V tento čas se nejlépe zbavíte svých zlozvyků a s úspěchem vyřešíte problémy a překážky ve vztazích. Požádejte o odhodlání a trpělivost.

Na pomoc můžete zavolat Orifiela, Kafsila, Zapkiela a Maela. Tito andělé se zvláště zajímají o karmické lekce a hranice. Pokud potřebujete více trpělivosti, zavolejte Cassiela. Andělé jsou nablízku vždy, když se v životě chystají velké změny

Vůně: myrha, pačuli, mimóza

Barvy: černá, šedá a stříbrná jsou barvy pro sobotní magické rituály

Kdy anděly nevolat: Když je Měsíc v Beranu, Raku nebo Rybách.

Neděle

Sedmý den je pod vlivem Slunce

Je to skvělý den nejen pro zasloužený odpočinek, ale i pro setkání s vašimi přáteli, odpočinek v přírodě, setkání s lidmi. Neděle má relaxační účinek na vaši duši.

Na pomoc: Pro harmonii sedmého dne můžete zavolat samotného archanděla Michaela. Víte, že každou hodinu dne má pod patronací jeden ze slunečních andělů? Stačí na ně jen v určitý čas pomyslet a požádat o požehnání.

Michael vládne první a osmé hodině. Anael chrání druhou a devátou hodinu, Rafael třetí a desátou. Gabriel vládne čtvrtou a jedenáctou hodinou. Cassine stráží pátou a dvanáctou, Sachio šestou a Samael sedmou. Pokud chcete dořešit to, co jste za týden nestihli, povolejte anděla Metatrona.

Vůně: cedr, skořice, pomeranč, citron, kadidlo, rozmarýn, šafrán

Barvy: žlutá, zářivě zlatá, ale také červená a karmínová

Kdy anděly nevolat: Když je Měsíc ve Vodnáři, Vahách nebo Blížencích

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...