Andrea Čunderlíková: Co dnes dělá Ina?

Je ráda, že není závislá

Andrea je pyšná, že dokázala i něco jiného.

V 70. a 80. letech ji nenáviděly snad všechny české ženy kvůli roli nemluvné zdravotní sestřičky Iny v seriálu Nemocnice na kraji města. Jako milenku ženatého primáře Blažeje si ANDREU ČUNDERLÍKOVOU (64) dodnes řady televizních diváků pamatují. Na slávu své Iny už ale nikdy nenavázala a po skončení seriálu dala nakonec hraní vale úplně.

Objevila se ještě v jeho pokračování Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, ale tam už diváky tolik nezaujala. Možná proto, že její postava už občas také mluvila. Černovlásku to jen utvrdilo v tom, že nemusí ničeho litovat, když se ještě v mládí kariéry herečky vzdala. „I po Nemocnici jsem dostávala hezké role, a dokonce jednu hlavní.

Nebylo to ale úplně ono, tak jsem s poděkováním odmítla,“ říká Andrea, která se stále věnuje práci v poradensko-obchodní společnosti.

Také vás může zajímat ...

A je moc ráda, že není na hraní závislá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...