Andrea Čunderlíková: Co dnes dělá Ina?

Je ráda, že není závislá

Andrea je pyšná, že dokázala i něco jiného.

V 70. a 80. letech ji nenáviděly snad všechny české ženy kvůli roli nemluvné zdravotní sestřičky Iny v seriálu Nemocnice na kraji města. Jako milenku ženatého primáře Blažeje si ANDREU ČUNDERLÍKOVOU (64) dodnes řady televizních diváků pamatují. Na slávu své Iny už ale nikdy nenavázala a po skončení seriálu dala nakonec hraní vale úplně.

Objevila se ještě v jeho pokračování Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, ale tam už diváky tolik nezaujala. Možná proto, že její postava už občas také mluvila. Černovlásku to jen utvrdilo v tom, že nemusí ničeho litovat, když se ještě v mládí kariéry herečky vzdala. „I po Nemocnici jsem dostávala hezké role, a dokonce jednu hlavní.

Také vás může zajímat ...

Nebylo to ale úplně ono, tak jsem s poděkováním odmítla,“ říká Andrea, která se stále věnuje práci v poradensko-obchodní společnosti.

A je moc ráda, že není na hraní závislá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...