Andrea Kalivodová: U porodu celá rodina

Našla osudového muže

Andrea Kalivodová a Radek Tögel

Vnadná operní pěvkyně ANDREA KALIVODOVÁ (39) se stala podruhé matkou. I tentokrát to byl kluk. K již prvorozenému synovi ADRIANOVI (2) tak přibyl bratříček SEBASTIAN. Ten ale musel na svět císařským řezem. Porod proběhl v časné narkóze bez komplikací. U porodu byl opět manžel Kalivodové, RADEK TÖGEL (45). Tentokrát ale nechyběl ani malý Adrian, který už se prý svého bratříčka nemohl dočkat.

Sólistka Národního divadla v roce 2012 prodělala rakovinu, ale nemoc úspěšně porazila. Nedlouho poté se seznámila se svým současným mužem a začala plánovat rodinu, kterou dříve kvůli kariéře odsouvala, a zvolnila v práci. Operní diva, již mnozí znají, jako horkokrevnou Carmen, přiznala, že při prvním těhotenství byla velmi úzkostlivá a vše dodržovala na sto procent.

Druhé těhotenství si Andrea užívala bez velkého omezování a stresu.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...