Andrea Kerestešová: Bude z ní ledová královna?

V minulém roce prožila velmi radostné momenty, když porodila na svět svého syna Tobiáše. Tomu je v současnosti necelý rok a Andrea Kerestešová (33) se mu i přes to, že se vrátila k herectví, snaží věnovat maximum času.

Také vás může zajímat ...

Vždy se o ní říkalo, že je až příliš empatická a emotivní, nicméně podle svých slov se po porodu hodně změnila. „Stala se ze mě racionální a vyrovnaná žena, která nechává vše plynout,“ vysvětlila, že se po narození syna změnila její povaha.

Emoce se snaží potlačovat hlavně proto, že nechce aby ovlivňovaly život Tobiáše. Nestane se z ní ale nakonec ledová královna, u které už její manžel Mikoláš Růžička (37) nebude vědět, kdy je šťastná, a kdy naopak ne? V takovém vztahu plném přetvářek se potom oběma manželům asi nebude žít snadno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...