Andrea Kerestešová: Emoce jí dávají zabrat

Nebylo to vnitřně jednoduché

Naštěstí má dotočeno a může si tak užívat klidu.

Herci se do svých seriálových postav musejí vžít co nejvíce, aby byly pro diváky důvěryhodní. Jak těžké a schizofrenní to ale může být, zjistila nedávno herečka ANDREA KERESTEŠOVÁ (32) alias doktorka Marika v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Když herečka se svým manželem otěhotněla, scenáristé jí sice přímo na tělo bleskově upravili scénář, takže mohla těhotenství prožívat i před kamerou, jenže tím veškerá podobnost končila.

Doufá, že tím své dítě neranila

Zatímco Andrea a její skutečný partner se na příchod svého prvního potomka nesmírně těší a prožívají to nejšťastnější období, v seriálu musela hrát úplný opak – naprostou nechuť ke svému dítěti a obrovskou touhu po potratu, který by jí umožnil opět se věnovat kariéře. „Byla jsem pořád mezi dvěma různými emocemi. Svému dítěti jsem v duchu opakovala, že to, co na place prožívám, je jen hra.

Také vás může zajímat ...

Nebylo to vnitřně jednoduché,“ prozradila herečka, která věří, že už v břiše dítě emoce matky vnímá.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...