Andrea Kerestešová: Uteče zpátky na Slovensko?

Už dlouhých dvanáct let Andrea Kerestešová (33) nejen pracuje, ale také žije v Česku. Dlouhou dobu ale byla vedena pouze jako přistěhovalec. To se ovšem změnilo, když v květnu konečně dostala dokument, díky kterému se stala oficiálním rezidentem.

Také vás může zajímat ...

„Trvalý pobyt v ČR povolený,“ oznámila nadšeně na sociálních sítích, že už ji v naší republice přivítaly i úřady. Lásku k naší vlasti ale stále v krvi nemá. Nehodlá se totiž vzdát slovenského občanství a chtěla se pokusit získat obě dvě.

Horší je, že Slovensko to nepovoluje, a tak se herečka musí rozhodnout. Bude opravdu kovanou Češkou, nebo jednoho dne zatouží po tom vrátit se ke kořenům a uteče zpátky na Slovensko?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...