Andrea Kerestešová: Žárlivé scény!

Pohledná zrzka Andrea Kerestešová (32) je sice jednou z nejoblíbenějších hereček. Právě kvůli jejímu sexappealu ji režiséři s oblibou obsazují do lechtivých scén. Třeba jako v posledních dílech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde má coby Marika Lukáčová předvádět erotické hrátky s hercem Marinem Stránským (47) alias Otou Kovářem.

Vášnivé polibky, mazlení a sex, to vše měla dvojice ve scénáři. Nakonec ale museli milostné dovádění značně upravit kvůli manželovi Kerestešové! Hudebník Mikuláš růžička (36) by jí totiž udělal nejspíš pořádnou žárlivou scénu.

Prý totiž nesnese pohled na to, když se jeho žena peleší v posteli s jiným mužem. A neuklidní ho ani to, že jde jen o seriálovou roli. „Natáčení milostných scén mi není příjemné. Jakmile je ve scénáři napsáno: Marika leží nahá v posteli, prosadím si tílečko,“ nechala se slyšet herečka.

Také vás může zajímat ...

I tak s tím má ale doma problém. „Když ty díly běží v televizi, tak se na ně s manželem nedíváme. Nezvládli bychom to,“ přiznává. To aby si herečka dávala dobrý pozor, na jakou filmovou roli kývne! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...