Andrea Pomeje: Chtěla slávu, má dluhy

To, že byl Jiří Pomeje (†54) zadlužený, kam se podíval, bylo věřejně známo. Nikdo ale nevěděl, že dlužná částka je tak vysoká. A vůbec ne jeho manželka. Při poslední návštěvě notáře se vdova Andrea (30) dozvěděla, že už je to hodně přes milion korun.A jak známo, podle zákona to jako manželka zdědí. Potíže teď jsou na její straně a bohužel i na straně dcery Aničky (5).

Také vás může zajímat ...

SPOLEČNÉ JMĚNÍ MANŽELŮ SE TÝKÁ BOHUŽEL I DLUHŮ

Jak je možné, že se jeho dluhy dotýkají Andrey a dcery? Podle právníků, jakmile byl uzavřen sňatek, veškerý majetek, který od tohoto dne manžele získali, je společný. To platí o všech naspořených penězích, věcném majetku, ale bohužel i o dluzích. Proto v dědickém řízení Andrea Pomeje zjistila, co po sobě herec a producent zanechal.

To vše necelé tři měsíce po jeho smrti, jejíž příčinou byla rakovina. Andrea Pomeje podle vlastních slov o jeho vysokých dluzích nevěděla. Že prý byl dlužníkem, jí známo bylo, ale ne to, o jakou částku jde.

A to prý ještě není konec všech výčtů.Dlužná částka podle jejích slov stále roste a už je to hodně přes milion!

BOJÍ SE O DCERU

„Přímými dědici jsem já a dcera, ale jelikož je nezletilá, tak jsem já jejím zástupcem a všechno budu řešit se svým právníkem,“ prozradila v rozhovoru Andrea. Čeká ji tedy soud, kde bude s dcerou žádat o prominutí dlužné částky. Na tuto velmi nemilou záležitost se vztahuje ještě další komplikace, její plánovaná cesta do ciziny se odsouvá minimálně na půl roku.Po celou dobu musí totiž zůstat kvůli soudům v Česku a nesmí opustit republiku.

ZŮSTÁVÁ DOMA

Tím pádem je jasné, že její pracovní dovolená v Thajsku byla letos poslední. Největší obavy teď má o dceru, které se Jiřího dluhy dotýkají také.A co současný partner Petr Plaček (37)? Určitě si také nemyslel, že jejich láska bude mít takovéhle šrámy hned na začátku vztahu. Mít po boku partnerku zadluženou až po uši není žádná výhra.

Ale jak sama Andrea zmínila, je její oporou.

„Jsem ráda, že ho mám! Petr to neuvěřitelně dává a já denně děkuji Bohu, že to nevzdal a je s námi,“ svěřila se dýdžejka. Jak to bude do budoucna, je pochopitelně otázka. Uvidí se navíc, jak celá záležitost dopadne.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama