Andrea Pomeje: Další trápení

Jako by nestačilo, čím vším si musela projít doteď! Dýdžejka Andrea Pomeje má další trápení. Lze říci, že se jedná o pracovní úraz. „Hrála jsem na festivalu. Jako utržená jsem lítala po pódiu, kvůli čemuž jsem špatně šlápla a bylo to.

Jsem pako, ale teď s tím nic nenadělám,“ stýská si tmavovláska, která po smrti manžela Jiřího Pomeje (†54) zůstala sama jak na výchovu dcery Aničky (5), tak na tíživé finanční problémy. Nyní ještě ke všemu chodí o berlích.

Také vás může zajímat ...

Lékaři jí doporučují klidový režim s tím, že jí operace kolene nemine. To se Andee opravdu nehodí. „Bohužel nevím kdy, protože mám do prosince nasmlouvanou práci,“ naříká Pomeje, která si jako vdova nemůže dovolit zvolnit vražedné pracovní tempo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...