Andrea Pomeje: Láká na žhavé snímky nového chlapa?

Zatímco se její stále manžel Jiří Pomeje (53) utápí v depresích, ze kterých se mu dokonce snaží pomoci i psychiatr Jan Cimický (70), neponechává Andrea Pomeje (29) nic náhodě a pomalu nahazuje udičku. Dokonce přímo křičí do světa jak je mladá, krásná a hlavně, že je znovu k mání.

Obdiv už se jí podařilo získat zejména na sociálních sítích, kde se její fanouškovská základna na její přednosti nemůže vynadívat. „Andrejko, ty jsi úchvatná, tebe nelze nemilovat,“ vyjádřil se k její svůdné fotce jeden z obdivovatelů, další zase poznamenávají, že nechápou, jak se taková žena mohla zaplést s někým, jako je Pomeje.

Také vás může zajímat ...

Právě toho musí pohled na žhavé snímky pořádně ubíjet a rozhodně nejsou pomocnou rukou z jeho depresí.

Chce snad Andrea svému manželovi přitížit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...