Andrea Pomeje: Láká na žhavé snímky nového chlapa?

Zatímco se její stále manžel Jiří Pomeje (53) utápí v depresích, ze kterých se mu dokonce snaží pomoci i psychiatr Jan Cimický (70), neponechává Andrea Pomeje (29) nic náhodě a pomalu nahazuje udičku. Dokonce přímo křičí do světa jak je mladá, krásná a hlavně, že je znovu k mání.

Obdiv už se jí podařilo získat zejména na sociálních sítích, kde se její fanouškovská základna na její přednosti nemůže vynadívat. „Andrejko, ty jsi úchvatná, tebe nelze nemilovat,“ vyjádřil se k její svůdné fotce jeden z obdivovatelů, další zase poznamenávají, že nechápou, jak se taková žena mohla zaplést s někým, jako je Pomeje.

Právě toho musí pohled na žhavé snímky pořádně ubíjet a rozhodně nejsou pomocnou rukou z jeho depresí.

Také vás může zajímat ...

Chce snad Andrea svému manželovi přitížit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...