Andrea Pomeje: Měla by víc číst

Zásnuby? Milenec Andrey Pomeje, svalovec Petr Plaček (38), se pochlubil fotografií, na níž se přítelkyni blýská na prstu prstýnek, nejspíš zásnubní. Není brzy na podobné kratochvíle, když manžel této dámy, Jiří Pomeje (†54), zemřel letos v únoru? Nebylo by decentnější už kvůli Jiřího dceři Anně (6) s obřady tohoto typu počkat?

Ale doba je moderní a hektická a spolu s ní se změnilo i uvažování lidí.

Také vás může zajímat ...

„Miluji tě,“ vyznal se veřejně z citů k tmavovlasé dýdžejce svalnatý klempíř. Dvojice je evidentně přesvědčena o tom, že není nač čekat. Svůdná dýdžejka podle všeho není zvyklá mučit se zbytečnými úvahami.

Sama přiznala, že v době, kdy s Jiřím Pomejem chodila, netušila, kdo to je. Neznala ani jeho exmanželku Michaelu Kuklovou (51), kterou zná z pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci celá zem. „Já jsem žádné noviny a časopisy nečetla, televizi jsem moc nesledovala a Jirka byl pro mě no name,“ vyjádřila se.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...