Andrea Pomeje promluvila o manželově rakovině!

Tohle si ani jeden z nich nedokázal ve svých nejčernějších snech představit! Zákeřná nemoc, která letos na jaře zaskočila herce Jiřího Pomeje (30), nabrala nepředstavitelné obrátky.

Jak popsala jeho manželka a světoznámá dýdžejka Andrea Pomeje (30) na jedné ze svých sociálních sítí, Jiří už naštěstí dokončuje poslední z pětatřiceti ozařování. Ale rány, které na jeho těle tyto lékařské zákroky zanechaly, jsou opravdu děsivé. Každé jeho polknutí prý jde prý ruku v ruce se slzami v očích, nemluvě o jeho krku vypáleném do masa.

Přesto se známý herec snaží fungovat, jako kdyby ani žádnou rakovinu hrtanu neměl. „Přes dennodenní kašlání krve a zvracení se mnou absolvoval moje vystupování v Thajsku i Chorvatsku,“ chválila svého muže Jirku.

Oba dva tak doufají, že nejhorší je za nimi a Jirka už se bude jenom zotavovat a nabírat síly.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...