Andrea Pomeje: Starost o rodinu ji totálně odrovnala

Skončila na infuzích

„Něco se rýsuje a vypadá to, že bych se mohl po dvanácti letech vrátit jako producent,“ chlubí se Jiří.

Manželka JIŘÍHO POMEJE (52) ANDREA (28) už před pár týdny přiznala, že se cítí unavená a potřebovala by si odpočinout. Není divu. Její manžel už léta nezavadil o práci a rodinný rozpočet tak táhne ona. „Někdy mám pocit, že to vše už nezvládnu,“ nechala se slyšet pohledná dýdžejka.

A tak není divu, že chřipka, která u nás v současné době kosí děti, dospělé i seniory, schvátila i vyčerpanou Andreu, které nezabraly ani injekce a musela na kapačky do nemocnice. Krize zažehnána? Nedávno se spekulovalo, že krize v jejich vztahu se tak vyostřila, že už se u nich doma mluví o rozvodu.

Důvodem bylo právě Andreino pracovní vytížení, kdy často odjíždí z Česka, a Jirka, který je na tom pracovně mizerně, na ni žárlí. Sám dokonce připustil, že se stydí, že nedokáže rodinu uživit on.

Také vás může zajímat ...

Nyní se mu snad blýská na lepší časy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...