Andrea Růžičková: Co jí lidé vyčítají?

Myslela si, kolik pochval sklidí, místo toho se ale do ní lidé pořádně opřeli. Co Andrea Růžičková (34) provedla? Na své sociální sítě si dala fotografii, na které je vidět její poprsí ve spodním prádle.

Prý se nechová jako matka

Také vás může zajímat ...

Nejprve se těšila, jak jí fanoušci krásnou a něžnou fotografii pochválí, ale netrvalo dlouho a objevily se pod ní první negativní komentáře. Prý by se měla chovat jako matka, a ne jako žena lehkých mravů.Navíc jí lidé vyčítali i to, že je křesťanka a že křesťané se přece takhle nechovají.

Jsou to puritáni

Ačkoli se na její obranu ozvalo hned několik lidí, nebylo to nic platné. Přitom jí kůže vidět nebyla. Jen byla zahalená v jemné a decentní krajce. Příště si ale herečka zřejmě dobře rozmyslí, jestli podobnou fotografií publikovat či nikoli.

Jejím zveřejněním prý přišla o spoustu jejích kdysi věrných fanoušků.Podle přátel je většina z nich velmi silně nábožensky založená a také velmi puritánská.

Mužské části fanoušků se to nadmíru líbilo, protože prý dostala několik nabídek na večeři..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...