Andrea Růžičková: Další miminko?!

Vyděsila okolí až příliš odvážným nápadem. Krásná Andrea Růžičková, kterou znáte ze seriálů Vyprávěj či z Ordinace v růžové zahradě, fanoušky a přátele doslova šokovala.

Přestože bývá nevýslovně unavená a sama otevřeně přiznává, že čas od času trpí pocitem, že roli matky zvládá jen s obtížemi, přála by si další miminko. S tím kupodivu souhlasí i manžel Mikoláš Růžička (39), ani ho k tomu kráska nemusela nijak zvlášť přemlouvat.

Také vás může zajímat ...

„Toužíme po dalším miminku,“ oznámila. Na vysvětlenou dodala: „Třicet tři let jsem řešila vesmír, hmotu, nehmotu, a teď mám ten smysl života doma. Najednou mi přišla odpověď na všechny filozofické otázky.

“ Z půvabné herečky se najednou vyklubala hospodyňka, kterou si zcela získala péče o rodinný krb. Ač o ni coby o herečku vždy byl a je velký zájem, Andrea jako by pracovní povinnosti odsouvala na vedlejší kolej.

Pravda, do Ordinace se vrátila, o nic dalšího však nestojí. Nechce totiž chodit domů v noci, zásadní je pro ni být dobrou mámou. Jenomže starosti o dvě malé děti dávají zpravidla rodičům pořádně zabrat. Jestlipak si to lehkomyslná herečka vůbec uvědomuje? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...