Andrea Růžičková: Mateřství ji neláká?

Bez dětí prý vůbec nestrádá

Herečka se prý zatím spokojí se svými synovci a neteřemi, které má díky svým dvěma starším bratrům.

Je sice čerstvě vdaná, ale o dětech zatím nepřemýšlí. Bývalá hvězda retro seriálu Vyprávěj ANDREA RŮŽIČKOVÁ (32), kterou si diváci více pamatují pod jejím dívčím jménem Kerestešová, si prý užívá bezdětného manželského života a plně se věnuje práci i koníčkům. Přestože ještě nedávno na otázky o dětech odpovídala víc než kladně, ve svých posledních vyjádřeních zní poněkud rezervovaně.

Že by byla pod tlakem? Je to možné, protože mnozí se mylně domnívali, že právě těhotenství byl důvod, proč se půvabná Slovenka provdala za hudebníka MIKULÁŠE RŮŽIČKU (36). „Děti se nekupují v supermarketu, to se nedá vypočítat,“ říká dnes Andrea. „Já jsem člověk, který miluje život jako takový, a miluji životní překvapení,“ mlží herečka.

Otázkou je, zda to není jen výmluva a Andrea, stejně jako mnoho žen po třicítce, jen neřeší potíže s otěhotněním.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...