Andrea Verešová: Jen hlupák se vyhýbá plastikám

Ač rozumné ženy z řad celebrit před plastickými operacemi varují, jako příklad může posloužit Helen Mirren (73), Andrea Verešová je naopak velebí.

Přitom existuje celá řada známých osobností, kterým koketování s estetickou chirurgií poničilo tvář či postavu. Pro příklady netřeba chodit daleko, „zpackaný“ obličej mají kupříkladu Mickey Rourke (66), Melanie Griffith (61), Courtney Love (54), Meg Ryan (57) a Tori Spelling (46), která má zcela zničený i hrudník.

Také vás může zajímat ...

Navzdory tomu Andrea tvrdí: „Já si myslím, že ta doba už pokročila tak daleko, že asi úplně zaostat a vyhýbat se všem možnostem by bylo skoro hloupé.“ Dodává, že udržovat si perfektní vzhled není s blížícími se čtyřicátými narozeninami jednoduché.

„S přibývajícím věkem na sobě musím víc pracovat. Samo už to nejde. Cvičím jógu, chodím si zaplavat a do fitka,“ vypočítává s tím, že přijde doba, kdy to nebude stačit. Přitom zrovna Miss Slovensko 1999 vypadá stále oslnivě.

„Ale zatím mám vrásky, hýbu čelem, miminku mám až moc velkou. Zatím to nechávám ještě přírodě, ale nevyhýbám se ničemu,“ prorokuje, že se vrhne na plastiky. Jen aby nelitovala. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...