Andrea Verešová: Marná snaha o miminko

Všechno hraje proti nim! Dokáže Andrea Verešová (37) splnit manželovo přání? Jde o čas! Modelka navenek působí dojmem, jakoby byla s počtem svých potomků zcela spokojená a to, že třetí dítě třeba nebude, jí nijak netrápí.

Má chlapce i holčičku, osmiletého Daniela a desetiletou Vanessku, proto se do dalšího těhotenství nijak zvlášť nehrne. „Třetímu děťátku se úplně nevyhýbám, ale nechávám to na osudu,“ říkala vždy. Podle informací, které se k nám však donesly, je však situace vážnější, než by se mohlo zdát.

Také vás může zajímat ...

Ač to tak prý nevypadá, s manželem, právníkem Danielem Volopichem prý na miminku intenzivně pracují. Především manžel Verešové by si údajně přál ještě jednu holčičku nebo chlapečka. „Daniel pořád básní o velké rodině, je vidět, že třetího potomka by si hodně přál,“ prozradila rodinná známá manželů.

Daniel s Vanesskou už jsou odrostlé, miminko by jejich domov opět oživilo a přineslo mnoho radosti. Je pochopitelné, že se tedy pár snaží, aby se ještě jednou zadařilo. A je jasné i to, že situace je dost napjatá.

Za pár týdnů bude modelce Andree Verešové třicet osm, když by tedy chtěla otěhotnět do čtyřicítky a vyvarovat se tak velkých zdravotních rizik, má na to už jen dva roky. Osud ale zatím jde proti nim. Volopich s Verešovou nejspíš plánovali, že zadělají na miminko nyní v klidu a pohodě na jarní exotické dovolené.

Jenomže na tu nakonec nemohli odjet, protože Daniel si přivodil úraz achylovy šlachy a skončil na operačním sále. Místo romantiky se tak musí kurýrovat s ovázanou nohou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...