Andrea Verešová: Ponorka v pohádkové vile

Koronavirová pandemie ohrožovala na životě též Andreu Verešovou. Modelce hrozilo, že se unudí k smrti. Kde jsou ty časy, kdy se předváděla ve Špindlerově Mlýně ve zlatem prošívané kombinéze? V poslední době se ukazuje světu alespoň na fotografiích, ale i na nich působí znuděně. Zřejmě ji to ve vile s bazénem, saunou, vířivkou a relaxační místností nebaví.

„Po dlouhých týdnech v izolaci mě ten úsměv začíná pomalu přecházet,“ povzdechla si. „Asi přichází ponorka. Občas mě všechno štve, jsem frustrovaná, že jsem stále zavřená doma, nemůžu pracovat jako předtím, bojím se o zdraví a život svých blízkých.

Také vás může zajímat ...

Sice jsem ráda, že si můžu naplno užívat dětí a domácnosti, ale všechno má své meze,“ posteskla si. Je jí, chudince, těžko. Tak dlouho musela trčet v domácnosti, být hospodyňku a dělat dětem vychovatelku a učitelku…

Držíme Andree palce, aby nepřišla koronavirová druhá vlna a ona nemusela znovu do toho hrozného domácího vězení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...