Andrlová trpí krutými bolestmi. Co se děje?

Role princezen jsou dávnou minulostí. Dnes se musí Iva Andrlová (56) hodně snažit, aby nějaké role získala, a kvůli tomu se dost najezdí. A její tělo jí to po padesátce začalo dávat hodně znát, protože začala trpět nesnesitelnými bolestmi páteře.

„Najezdím měsíčně několik tisíc kilometrů po D1, a to není zrovna ozdravovna,“ říká herečka. Úporné bolesti zad jí dohnaly k lékaři a posléze k trenérovi na cvičení pilates, přestože se k pohybu musela v posledních letech hodně přemlouvat. „Bylo mi jasné, že když pro své tělo něco neudělám, přestane sloužit.

Vím, že nebude věčně fungovat jen samospádem.“ Poslední dobou se ale naštěstí stav jejích zad přeci jenom zlepšuje, i když to znamená jediné: že nesmí polevit.

Také vás může zajímat ...

Chtělo by to stálou roli v nějakém seriálu, v Přístavu se nedávno pouze mihla!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...