Aneta Krejčíková: Nebude hořce litovat?

To je tedy novinka! Hvězda seriálu Ulice známá také ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas, Aneta Krejčíková (26), bude maminkou! Herečka září štěstím jako sluníčko. „Ano, je to tak. Jsem těhotná a šťastná. Oba jsme si to přáli a opravdu jsem zvědavá, jak nám to maličké změní život,“ říká plná nadějí.

Její okolí ale zneklidňují obavy o ni. Přítel tělocvikář, Ondřej Rančák (33), se kterým se zasnoubila loni na podzim a s nímž dítě čeká, ji měl v minulosti podvádět. Byl odhalen, že si píše erotické esemesky s jinými ženami.

Také vás může zajímat ...

Herečka mu to odpustila, zřejmě jí slíbil, že bude už sekat dobrotu. Podle některých by ale Krejčíková brzy mohla zažít hořké zklamání. „Obávám se, že dítětem se snaží jen slepit vztah, zakrýt problémy.

Aneta je hodně pozitivní dušička, možná věří, že se s příchodem společného miminka se její partner změní. Jenomže lidé se nemění. Nevěrník vždycky zůstane nevěrníkem,“ uvažuje její kamarádka. Pravdou je, že po porod a mateřství je pro partnery velkou zatěžkávací zkouškou a je potřeba silné partnerské pouto, aby to dvojice ustála bez zaškobrtnutí.

Přijde hektika a vyčerpání, což může mezi partnery vyvrcholit i velkou krizí. Krejčíková ale jakoby žádné varovné signály neviděla a pevně věří, že vztah se zpraví a všechno bude dobré. „Jednou je lépe, jednou je hůř, asi tak jako to má každý v životě,“ hází veškeré chmurné myšlenky za hlavu.

Nenechá se strašit řečmi lídí ze svého okolí. Nezbývá tedy, než herečce držet palce. Snad bude mít šťastnou rodinu podle svých představ..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...