Aneta Krejčíková: Rozchod s otcem syna?

Sice má šestinedělí za sebou, ale to nejhorší teprve před sebou! Zatímco jiné maminky se právě v období šesti týdnů po porodu trápí ze všeho nejvíc, na herečku celá její současná situace dolehla až o něco později.

Její kamarádky se nechaly slyšet, že skoro vůbec nespí, přes den kvůli únavě skoro ani nedokáže dojít nakoupit a ke všemu má partnera, který jí údajně nijak zvlášť nepomáhá.

Také vás může zajímat ...

Netušila, co ji čeká

Nebylo by to poprvé ani naposled v českém showbyznysu, kdy by mezi párem došlo na rozchod. Prvorodičky si jenom málokdy dokážou představit, co všechno je po porodu vysněného potomka čeká a co všechno to obnáší. Není totiž jenom děťátko, ale většinou i partner, kterému schází pozornost. Všechno se točí okolo dětí – přebalování, krmení, uspávání a muž je vzduch.

Bohužel prý se ten samý případ týká i Anety Krejčíkové.

Další porod si dobře rozmyslí

Její přítel ONDŘEJ RANČÁK (33) má údajně spoustu své práce, a tak se spoléhá na Anetu, že se dokáže o rodinu postarat. To zřejmě také dokáže, problém je, že nepočítala s tím, že by jí vůbec nikdo nepomohl. Proto také chodí jako tělo bez duše a ven vychází jenom s kočárkem na procházku anebo když potřebuje nutně něco koupit.

Všechny návštěvy kamarádek odmítá s tím, že si potřebuje odpočinout nebo že nemá čas. Dokonce si prý myslela, že by se ke konci roku zase mohla vrátit do práce a do seriálu Ulice, ale to prý nepřipadá v úvahu. Kdo by se o jejího BENA (2 měsíce) postaral? Navíc ji trápí, že během porodu přibrala dvacet kilogramů a těšila se, jak po porodu zase zmizejí, ale to se bohužel nestalo.

Druhý porod už si zřejmě lépe rozmyslí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...