Aneta Krejčíková: Rozčílená kvůli nahotě

Vnadná herečka z Ulice Aneta Krejčíková (26) asi ráda provokuje. Své poprsí ukázala v plné parádě už v několika filmech, ale tentokrát se jí pokus o umění nevyplatil. Na svém profilu na sociální síti zveřejnila fotku z dovolené v rakouském Salzburgu, kde se nahá koupe v bazénu s výhledem na zasněžené hory.

Jenže ne všem se její odhalování zalíbilo. Její fotka byla pozorným uživatelem nahlášena správcům a následně smazána. Anetu to samozřejmě naštvalo a reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Také vás může zajímat ...

„Prosím, prosím, vyndejte si hlavu ze svých zadků plných škatulkových tabulek a věnujte čas něčemu smysluplnému,“ napsala herečka, která je přesvědčená, že fotka byla decentní a krásná.

I kdyby měla pravdu, pravidla sociální sítě, kterou ji nikdo nenutí používat, musí respektovat všichni uživatelé bez výjimky, takže si stěžuje marně..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...