Aneta Langerová: Něžné doteky na veřejnosti

Soukromí si chránila jako málokdo, svého času náklonnost k témuž pohlaví úzkostlivě tajila. Dnes je situace jiná, dalo by se říci opačná. Na knižním veletrhu představovala vítězka historicky první SuperStar audioknihu, na které pracovala spolu s Bárou Hrzánovou (55).

Společnost Anetě Langerové dělala tajemná přítelkyně, jejíž jméno nechtěla zpěvačka prozradit. Přitom se od ní nehnula na krok, jako by ji hlídala. Zároveň ji zahrnula láskyplnými doteky, aniž jí vadilo, že se na ni dívají desítky zvědavců.

Také vás může zajímat ...

Dvojice vypadala velmi zamilovaně a jedna důvěrnost střídala druhou. Ženy dokonce pily pivo z jednoho kelímku, nemluvě o tom, že se vzájemně zahrnovaly polibky. Aneta už by skutečně potřebovala zakotvit v pevném svazku, věk už na to každopádně má.

Její brunetka s dlouhým ohonem vypadala neobyčejně sympaticky, s Anetou si v chladném počasí dokonce i půjčovaly deku. Donedávna se spekulovalo, že má Aneta velice blízko i k Báře Hrzánové, která rovněž dávala najevo slabost pro něžné pohlaví.

Zdá se, že se Bára pokorně vrátila k manželovi Radku Holubovi (50) a zpěvačka si našla, doufejme, nezadanou ženu. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama