Angelika v slzách! Přišla o svou lásku

I když měl za sebou stovky dalších rolí a děl, jeho nejslavnější navždy zůstane role milovníka Joffreyho de Peyraca ze série filmů o Angelice.

„Prožil jsem s Angelikou pět let. Bylo to šílené a ztratil jsem tím svou totožnost. Jak jednou řekla moje žena: Můžeš natočit stovky filmů, ale na tvém hrobě bude jen busta Peyraca i s jeho jizvou,“ vyjádřil se kdysi Robert Hossein (†93).

Také vás může zajímat ...
Michèle Mercier (82). Lásku jako ve filmu Angelika nezažili.

Odešel den po svých narozeninách. I jeho seriálová láska Angelika Michèle Mercier (82) slaví v těchto dnech své narozeniny, ale kvůli smrti svého kolegy se oslav vzdala.

Přesto, že jí k nohám padaly stovky mužů a jeho zbožňovaly ženy všech generací, ani jeden z hlavních představitelů série nenašel v soukromém životě takové štěstí jako ve společném filmu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama