Angelina Jolie a Billy Bob Thornton nosili na krku medailonky s krví toho druhého!

„Problém byl podle mě v tom, že Angelina je hvězda zcela mimo mojí ligu.“

Pro Billyho Boba Thorntona (61) byla Angelina Jolie (41) už jeho pátou manželkou. Vzali se po dvouměsíčním chození a vydrželo jim to jen tři roky.

Mezi předky Angeliny Jolie najdeme indiány, ale i Čechy a Slováky. Než se z ní stala velká hollywoodská celebrita a kráska, po které toužily miliony mužů, neměla zrovna snadné dětství. Připadala si ošklivá kvůli brýlím a rovnátkům a měla různé zvláštní nápady: přála si například stát se ředitelkou pohřebního ústavu.

Byli opravdu zvláštní dvojicí, ale ne tak moc, jak se o nich psalo.
Byli opravdu zvláštní dvojicí, ale ne tak moc, jak se o nich psalo.

Na svatbu v kožených kalhotách!

Poprvé se zamilovala už ve čtrnácti. Tenkrát byla mladou punkerkou s tetováním. Její matka projevila dostatek vstřícnosti a dovolila mladé dvojici scházet se u Angeliny v pokoji. Dívka se tak nemusela proti ničemu bouřit. Nekonvenční průběh mělo i její první manželství. Vzala si britského herce Jonnyho Lee Millera (44), kterého známe z filmu Trainspotting.

Také vás může zajímat ...

Potkali se při natáčení jiného snímku a po krátkém románku a několikaměsíčním rozchodu se znovu dali dohromady a v březnu 1996 následovala svatba. Tehdejší rebelka se vdávala v černých kožených kalhotách. Na bílé košili měla vlastní krví napsáno Jonnyho jméno. Po roce a půl se vztah rozpadl, ale oficiální rozvod se konal až za dalšího půldruhého roku.

Angelina později prohlásila, že Jonnyho bude vždy milovat, ale byli tehdy příliš mladí, než aby manželství vydrželo. Krátce koketovala s lesbickou láskou s jinou herečkou a otevřeně se k tomu přihlásila.

A pak už do jejího života vstoupil Billy Bob Thornton.

Na Halle Berry Angelina žárlila.
Na Halle Berry Angelina žárlila.

Mučírnu prý doma neměli

O jejich manželství se hodně psalo a často se skandálním přídechem. Oba svoji pověst hodně přiživovali a veřejně dávali najevo svoji nespoutanou vášeň. Byli pověstní, že nosili na krku uvázané ampulky s krví toho druhého. Kromě toho se ale napsala i spousta nesmyslů, které později Billy Bob objasňoval. Popisoval, že šlo o obyčejné malé medailonky, do nichž se běžně dávají fotky blízkých.

A protože je natáčení různých filmů odloučilo, napadlo Angelinu, že by bylo zajímavé a romantické, kdyby vzali žiletku, trochu se řízli do prstu a nosili to na krku. „Je to, jako když nosíte třeba loknu vlasů svého syna nebo dcery,“ řekl. „A oni psali, že nosíme na krku čtvrtlitrovou sklenici krve, jsme upíři a žijeme v hladomorně.“ Stejně tak vyvracel další fámu o tom, že se dvojice oddávala sadomasochistickým hrátkám a ve sklepě svého domu měla „mučírnu“.

S prvním manželem Jonnym Lee Millerem.
S prvním manželem Jonnym Lee Millerem.

Žárlila na jeho erotické scény?

Není bez zajímavosti, že pro Billyho Boba se Angelina stala už pátou manželkou v pořadí! V době, kdy se dvojice rozhodla adoptovat malého chlapce z Kambodži, ale následoval rozvod. Důvodů bylo víc. Jedním z nich byla nejspíš žárlivost Angeliny. Ve filmu Ples příšer měl Billy Bob velmi odvážné scény s jinou hollywoodskou kráskou Halle Berry.

„Je to jedna z nejkrásnějších žen na světě a pak si volám s manželkou, která se mě zeptá, co jsem ten den dělal,“ popisoval. „A já odpovím, no, točil jsem erotickou scénu s Halle Berry. Na to se vás zeptá, jestli jste se jí skutečně dotýkal. Tak jsem odpověděl, že jsem musel, bylo to ve scénáři.“ Sám byl ovšem vůči sobě také kritický a uznal, že Angelina byla partnerkou nad jeho možnosti.

Sám sebe popsal jen jako „chlapíka, co má talent na pár věcí“, zatímco Angelinu jako opravdovou hvězdu a naprosto magickou osobnost, kvůli kterým se točí svět. Sama Angelina popsala rozpad manželství mnohem dramatičtěji, když řekla: „Bylo to překvapivé. Doslova přes noc jsme se změnili. Najednou jsme neměli nic společného.

Myslím, že se to může stát, vrhnete-li se do vztahu a ještě se dost dobře neznáte.“

Billy Bob se oženil šestkrát!
Billy Bob se oženil šestkrát!

Billy Bob po Angelině, Angelina po Billy Bobovi

Pět manželství nestačilo a tak se Billy Bob Thornton po rozvodu s Angelinou oženil ještě pošesté, s dlouholetou přítelkyní. Příběh Angeliny je veřejně známý: dala se dohromady s Bradem Pittem (53), který kvůli ní opustil Jennifer Aniston (48). Měli spolu tři vlastní děti a k tomu vychovávali tři adoptované. Dlouhá léta spolu žili jen tak, v roce 2014 se vzali.

Zdálo se, že je to hvězdný pár snů, ale nic netrvá věčně.

Loni přišel šok: Angelina podala žádost o rozvod!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...