Angelina Jolie krmí děti pavouky!

Americká herečka Angelina Jolie (41) je známá alternativním životním stylem, do kterého tlačí i své děti. Je to jedna z věcí, kvůli kterému krachlo její manželství s Bradem Pittem (53).

Ten si nejraději ze všeho dal pořádný steak a rozhodně neschvaloval to, co s dětmi prováděla nyní při pobytu v Kambodži: nutila je jíst hmyz, protože je prý zdravý a plný proteinů. Na čerstvém videozáznamu poučuje dcerku Vivienne (8), jak správně schroustat exotického pavouka – musí se mu nejprve ulomit kusadla. Dcera následně členovce rozpačitě pojídá.

„Nejlepší je začít cvrčky, pak můžete pozvolna přejít až k tarantulím. Třeba takový škorpion se dost špatně žvýká,“ poučuje pak Angelina své potomstvo. Z jejích dětí patrně vyrostou stejní rachitikové jako z ní.

Také vás může zajímat ...

Herečka váží kolem 40 kilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...