Angelinu prý utěšuje Johnny Depp

Nejenom Brad Pitt (52), ale i jeho stále ještě manželka Angelina Jolie (41) si už našla náhradu, a i ona podle všeho sáhla po hvězdě sobě rovné. Po jejím boku se začal objevovat herec Johnny Depp (53) a jejích šest děti, které si pořídila s Bradem, mu už dokonce říká „Papa Johnny“.

Což působí dost přehnaně, normální by bylo „Uncle Johnny“, tedy strejda Johnny. Bradova reakce ještě není známa, ale proslýchá se, že Depp už Angelině doporučil jednoho ze svých rozvodových právníků, takže je možné, že se to Jolie ještě pokusí Pittovi pěkně vytmavit.

Už ho obvinila z užívání drog, které se ukázalo jako falešné, z násilného chování, které vyšetřování nepotvrdilo, co si vymyslí dál? Že by se Pitt dobrovolně zřekl rodičovských práv, to je velmi nepravděpodobné.

Bude to ještě boj!

Také vás může zajímat ...

Johnny Depp

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...