Ani krasavec Lambora ji nemůže zachránit!

Těžko říct, zda to je jen písničkami, ale v soutěži Tvoje tvář má známý hlas má co chvíli porotkyně a hvězda Slunečné, herečka Eva Burešová (27), slzičky na krajíčku, ba dokonce to vypadá, že co chvíli začne štkát.

Naposledy se jí to stalo, když moderátor Bořek Slezáček (53), namaskovaný jako písničkář Jaromír Nohavica (67), zapěl slavnou Kometu. Jak uvedla, má tuto písničku spojenu s řadou silných emocí ze starých časů, a je zjevné, že i vztahů, nadějí a patrně i zklamání.

Také vás může zajímat ...

„Já bych ráda vynechala tady tu hysterii, co se ve mně najednou probudila. Nemám ráda, když se v televizi brečí zbytečně,“ snažila se zastavit slzy, aby pozdějšímu vítězi kola Slezáčkovi ještě řekla: „Dostal jsi mě. Nechtěla jsem na to myslet, ale prostě jsi to ve mně probudil.“

Na Evě je zkrátka vidět, že je po květnovém smutném rozchodu s mladým tanečníkem ještě stále sama a předstíraný seriálový sex s Markem Lamborou (25) může sotva zacelit ránu zející v jejím srdci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...