Ani napodruhé to nedopadlo

Herečka KRISTÝNA LEICHTOVÁ (35) před několika lety randila s hercem ŠTĚPÁNEM BENONIM (36). Proč jim to nevyšlo?

Na první lásku se jen tak nezapomíná, a jiné to nebude ani v případě herečky Kristýny Leichtové (35). Hvězda seriálu Comeback se před lety bláznivě zamilovala do herce Štěpána Benoniho (36), který momentálně hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Také vás může zajímat ...

Když se Kristýna se Štěpánem poprvé seznámila, bylo jí kolem osmnácti let. Tehdy hrál Štěpán ještě v seriálu Ulice a už na obrazovce se Leichtové líbil. Mladý pár se nakonec dal dohromady a pro mnohé jejich blízké bylo velkým překvapením, jak moc jim to spolu klapalo.

Vzájemné neshody se stupňovaly

Jejich vztah se ale postupem času začal měnit, a ne zrovna k lepšímu. Po pěti letech se partneři rozešli, už toho měli asi oba plné zuby. Ani jednoho z nich nebavily neustálé hádky a obhajování svých názorů. Netrvalo dlouho a oba si našli nové partnery. Ani s těmi jim to ale neklapalo.

Ač se oba snažili, nebylo to to pravé.

Vrátili se k sobě

Po nějaké době je to k sobě znovu začalo táhnout. A netrvalo dlouho a dali se znova dohromady. Tentokrát se dušovali, jak to spolu myslí vážně a vztah jim tentokrát vydrží.

Na důkaz toho spolu začali žít v jedné domácnosti, konkrétně bydleli v bytě Štěpánovy babičky. Kristýna do něj investovala spoustu peněz, aby se tam s Benonim cítili jako doma. Dokonce si pořídili i společného psa.

Vše se zdálo být dokonalé, ale jedna věc byla špatně – Kristýna nebyla šťastná. Benoni ji totiž údajně nikam nebral. Postupem času to Leichtovou trápilo víc a víc, nudný a stereotypní život ji nebavil. I když to Štěpánovi dávala najevo, bylo to k ničemu. Po dvou letech se tak znovu rozešli, už definitivně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama