Ani po dvou letech se pořádně nepostaví

Jedné z hvězd seriálu Slunečná, Tereze Brodské (52), se život obrátil naruby, když se pochlubila novým bydlením.

Po letech bydlení v centru Prahy se s manželem Herbertem Slavíkem (57) odstěhovali do novostavby v rezidenčním komplexu, kde nechybí recepce a celý prostor je monitorován. Za byt 2+kk zaplatili 5 300 000 korun.

Také vás může zajímat ...

Je tedy jasné, že Tereza si v seriálu Slunečná přijde na velké peníze. Ostatně za jeden natáčecí den bere údajně 17 000 korun, a za měsíc si tak přijde na 119 000 korun. I když roli v seriálu dlouho zvažovala.

Tereza Brodska a Herbert Slavík

Noční můra: ve Slunečné se zastřelil její otec!

Terezu zaskočil při nabídce role Jany Kratinové v Slunečné název seriálu. Její tatínek Vlastimil Brodský (†81) se totiž v roce 2002 zastřelil na zahradě své chalupy ve skutečné vesnici Slunečná.

Na den, kdy přišla o tatínka, prý nikdy nezapomene. S jeho smrtí se dodnes úplně nevyrovnala. „Ani čas nedokáže bolest utlumit. Naštěstí mám kolem sebe lidi, kteří stojí při mně,“ přiznala s bolestí. Nakonec herečka vzala rodinnou tragédii, k níž došlo před 18 lety, jako pokyn shůry.

„Náhody neexistují, takže jsem na nabídku kývla. Ale chtěla jsem vědět, s kým budu hrát. Pro mě je moc důležité, abych byla při práci s fajn lidmi. Když jsem se dozvěděla, že moje nejlepší kamarádka má být Dana Batulková a manžel Dany je Ondřej Pavelka, se kterým se znám léta, tak jsem neváhala!“ dodala.

Důsledky zranění se na ní krutě projevily

S čím ale stále bojuje, je její úraz nohy, který se jí stal před dvěma lety. Dodnes trpí jako zvíře a noha bohužel není ani po čase v pořádku. Kvůli pochroumanému kotníku musí docházet na rehabilitační kliniku.

Po úrazu byla osm týdnů upoutána na lůžko a doufala, že tím všechno končí. Bohužel ale nešlo jen o výron, ale o zpřetrhané vazy a naštípnutou kost. Léčba si však vybrala daň.

„Když se zraněná noha zlepšovala, tak se ozvala ta zatěžovaná a dostala jsem zánět achilovky, hrozila mi operace. Půl roku jsem dělala všechno možné, aby se to zlepšilo, a stále dělám,“ postěžovala si, že ji momentálně zlobí obě nohy. Snad její utrpení brzy skončí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...