Ani po operaci její trápení neskončilo

Nové díly Ordinace se začínají natáčet v půlce srpna a počítá se v nich přirozeně i s oblíbenou sestřičkou Radkou. Její představitelka, herečka a zpěvačka Anna Slováčková (24) prodělala koncem května odstranění zhoubného nádoru prsu. Prozradila, co ji čeká v nejbližší době.

Budou to další chemoterapie a ozařování, které budou mít preventivní funkci zaléčení. Zmíněná léčba už naštěstí nebude probíhat formou infuzí, Anička bude užívat tablety.

Také vás může zajímat ...

„Doufám samozřejmě, že prášky moc dlouho polykat nebudu, ozařování skončí stejně rychle, jako začne, a konečně uslyším, že je všechno za mnou,“ říká dcera slavných rodičů. Už jí začaly rašit vlasy a jistě by si nepřála ještě někdy náročnou léčbu opakovat.

Slováčková patří k těm známým lidem, kteří nemocí prošli s maximem informací poskytnutých veřejnosti (včetně detailů z operace), protože věří, že informovanost má v boji s rakovinou velký význam.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...