Ani velká role Zdeně Procházkové nepomohla!

Nabídky na filmy se nehrnou

Zdena Procházková zažívá hořké zklamání.

Velkou radost měla ZDENA PROCHÁZKOVÁ (90), když po 35 letech dostala nabídku k natáčení od režiséra FILIPA RENČE (51). Zahrála si stárnoucí prvorepublikovou hvězdu LÍDU BAAROVOU (†86) v jeho stejnojmenném velkofilmu.

Všichni jí po vydařené premiéře předpovídali, že se s pracovními nabídkami určitě roztrhne pytel. To se ale nestalo, protože téměř rok si na herečku nikdo nevzpomněl. „Docela mě to psychicky deptalo, jako bych vůbec neexistovala,“ posteskla si Procházková, která prý bez hraní velmi strádá.

Ukáže se v Ordinaci Herečka, která byla manželkou KARLA HÖGERA (†67) žije převážně v Německu, ale po České republice a filmování se jí pořád stýská. Teď se na ni opět usmálo štěstí. Oslovili ji totiž tvůrci Ordinace v Růžové zahradě 2. V ní si střihne roli bývalé subrety, která se léčí se zlomeninou krčku.

Také vás může zajímat ...

Přejme jí tedy, aby pracovních nabídek bylo víc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...